360

انگشتر عقیق کهنه تراش یمنی

پشت نگین تراش قطعی یمنی دارد

عقیق تراش قطعی یمنی 360

حکاکی استاد محسن محرمی ، فدک زنجان

متن : چهار قل ، چهار سوره از قرآن کریم‌ که‌ ابتدای آنها با فعل‌ امر “قل‌” میباشد

انگشتر عقیق کهنه تراش یمنی 360

سوره کافرون‌: قل‌ یا ایها الکافرون‌ – سوره اخلاص‌: قل‌ هو الله‌ احد – سوره فلق‌: قل‌ اعوذ برب الفلق‌ – سوره ناس‌: قل‌ اعوذ برب‌ الناس‌

بسم الله الرحمنِ الرحیم

قُلْ أَعُوذُ بربِّ النَّاسِ (١) مَلکِ النَّاسِ (٢) إِلهِ النَّاسِ (٣) مِنْ شَرِّ الْوَسواسِ الْخَنَّاسِ (۴) الَّذِی یُوَسوسُ فِی صُدُورِ النَّاسِ (۵) مِنَ الجنَّة وَ النَّاسِ (۶)

بسم الله الرحمنِ الرحیم

قُلْ یَا أَیهَا الْکَافِرُونَ (١) لا أَعْبُدُ مَا تَعبدُونَ (٢) وَ لا أَنْتُمْ عَابِدُونَ مَا أَعبدُ (٣)وَ لا أَنَا عَابِدٌ مَا عَبدتُمْ (۴) وَ لا أَنتُمْ عَابِدُونَ مَا أَعبُدُ (۵) لَکُمْ دِینُکُمْ وَلِیَ دِینِ

انگشتر عقیق یمنی چهار قل 360

بسم اللهِ الرحمنِ الرحیم

قُلْ أَعُوذُ بِربِّ الْفَلقِ (١) مِن شَرِّ مَا خَلَقَ (٢) وَ مِنْ شَرِّ غاسق إِذا وَقَبَ (٣) وَ مِن شَرِّ النفَّاثَاتِ فِی الْعقَدِ (۴) وَ مِن شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ (۵)

بسم اللهِ الرحمنِ الرحیم

قُلْ هُوَ اللهُ أَحَدٌ (١) اللهُ الصَّمَدُ (٢) لَم یَلد وَلَمْ یُولَد (٣) وَ لَمْ یَکُن لَهُ کُفوًا أَحد (۴)

انگشتر عقیق کهنه یمنی 360

رکاب ریزدیش نقره دست ساز آقای سجاد معیریان زنجان

طول نگین 21.5 عرض نگین 14 میلیمتر

سایز رکاب 61-62 وزن انگشتر 21.3 گرم

قیمت : 1.830.000 تومان

فرهاد 23 اکتبر 2016 - 1:27 ب.ظ

سلام
خیلی خوشم امد زیبا ست

احمد 8 جولای 2017 - 4:37 ب.ظ

بنده یکی از دوستداران و علاقه‌مندان نگین و انگشترها خطی هستم که با دیدن جواهر زیبا و بی‌نظیر گالری پارس جواهر شیفته و مشتاق‌تر از پیش خود شدم.
باید عرض کنم تاکنون موفق به خرید چندین نگین و انگشتر تکرارنشدنی شدم که از دیدن هرروز آن‌ها هرگز سیر نشده‌ام؛برای مثال انگشتر یاکافی‌المهمات استاد حر، انگشتر الهی و ربی من لی غیرک استاد میرزا، نگین صلوات استاد مبین، نگین‌های کوپال صلوات استاد شمشادی و… .
بی‌اغراق بگم که تمام سایت‌ها و گالری‌های انگشتر و نگین را شخم زدم و تاکنون جایی که فاکتورهای زیبایی،اصالت،ارزش و صد البته تناسب قیمت را یکجا و باهم داشته باشد، ندیده‌ام. امتحان کنید.
از رفتار مهربانانه و اعتماد بی‌منت تا خبرگی در فراهم نمودن آثار فاخر و ممتاز همه نکات برجسته و متمایزکننده‌ای است که مایه مباهات و برازیدن به این گالری و مدیریت فهیم آن است.
درهمین راستا ارائه نکات تکمیلی و جزئیات موشکافانه راه را برای انتخاب سره از ناسره کمی هموار ساخته، امّا نمایش آثار تازه‌تر چنین می‌نماید که خیلی مانده تا دراین راه پخته شوم. این موضوع حکایت از دریای بی‌پایاب حکاکی و رموز غامض آن دارد.
بدور از هرگونه چاپلوسی و تملق خدمت همه بینندگان و دوستداران این هنر عرض کنم، سخن بنده تنها به پاس قدردانی و سپاسگزاری از همت و کوشش اساتید و هنرمندان کشور عزیزمان است که با نهادن سوی چشم و جوانی به کالبد این هنر با دم مسیحایی خود جان بخشیده، تداوم‌بخش و نیز تعالی‌بخش آن هستند.افزون‌براین بر خود واجب می‌دانم از سعی خستگی‌ناپذیر و سرشار از عشق مدیران و بزرگوارانی چون آقای بخشوده که همچون پلی میان ما و اساتید عمل می‌کنند، تشکر و دست‌مریزاد خود را ابراز کنم.امیدوارم تندرست و کامروا باشند.

Arash Bakhshoodeh 8 جولای 2017 - 8:44 ب.ظ

درود بر برادر عزیزم
از محبت شما در تجلیل از زحمات هنرمندان عرصه حکاکی و سازندگان محترم سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم پاسخگوی این همه لطف و محبت شما بزرگواران باشم

برچسب ها :
خبرنامه NEWSLETTERS
برای عضویت در خبرنامه اینترنتی وبسایت پارس جواهر لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.